Volkswagen Golf
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 07.2000 · Saksamaa |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.6, 77 kW ATN;ATV;AUS;AZD |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 77 kW |
| Tippkiirus: | 192 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4257 mm |
| Laius: | 1735 mm |
| Kõrgus: | 1457 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1207 kg |
| Täismass: | 1710 kg |
| Kandevõime: | 503 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 580 kg |
| Teljevahe: | 2500 mm |
| Sildade arv: | 2 |