Keeway RKF 125
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 26 500 km | ||||||
| Keretüüp | Klassikaline mootorratas, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 0.1, 9.4 kW **154MI-4A | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | LBBU32024MBD18636 | ||||||
| Reg. nr. | LM24 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 0.1 l |
| Kubatuur: | 125 cm³ |
| Võimsus: | 9.4 kW |
| Keskmine: | 2.2 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 11 l |
| CO₂ emissioon: | 51 g/km |
| Tippkiirus: | 99 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Klassikaline mootorratas |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2030 mm |
| Laius: | 780 mm |
| Kõrgus: | 1070 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 227 kg |
| Täismass: | 332 kg |
| Kandevõime: | 105 kg |
| Teljevahe: | 1345 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Pilkupüüdev, algajale sobilik masin
!!! HIND KEHTIB 3 PÄEVA !!!Müüa pilkupüüdev 2022 aasta Keeway RKF 125cc, 9.4kw
Kütust võtab 2l/100km, niiet praeguste hindadega väga hea valik!
Läbisõit muutub, tsikkel on kasutuses.
Iga hooaeg on ilusti hooldatud, talvel siseruumides hoitud.
Praegu on peal stock summuti, kuid annan kaasa võimsa häälega Black Widow summuti, lisaks ka telefonihoidja.
Masin asub Viimsis.
Huvi korral kirjutage: 56894079
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!