Super SOCO TC1
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2021 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Mopeed, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 1.9 kW S03SC6W1500 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | LYSTC1110L1000933 | ||||||
| Reg. nr. | 38A5 | ||||||
Müüja: Rochelle
Tallinn, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Pidurid: jahutusega
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Digitaalne näidikutepaneel
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 1.9 kW |
| Tippkiirus: | 45 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Mopeed |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 1924 mm |
| Laius: | 710 mm |
| Kõrgus: | 1098 mm |
| Sõiduki kategooria: | L1e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 72 kg |
| Täismass: | 233 kg |
| Kandevõime: | 161 kg |
| Teljevahe: | 1307 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Super Soco TC1
Müün oma kaherattalist mopeedi. Mopeed on stiilne, korralik ja ideaalne linnas sõitmiseks. Esmane registreerimine: 2021
Registreeritud uuena Eestis
Kategooria: kaherattaline mopeed
Kere nimetus: mopeed
Kere värvus: beež
Mootori võimsus: 1.9 kW
Kütus: Elekter
Kütuse kombinatsioon: Elektrisõiduk
Suurim kiirus: 45km/h
Istekohti: 2
Tühimass: 72 kg
Kandevõime: 161 kg
Tüüp: TC1
Aku: Laeb umb 5h (akut võib laadida ka osaliselt)
Sõita saab umb 20km enne uuesti laadimist.
3 sõidurežiimi
Pikkus 1924 mm
Laius 710 mm
Kõrgus 1098 mm
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!