Volvo V60 HEICO H&K LUXURY+ INSCRIPTION INTELLI SAFE MY2019
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2018 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 182 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1ZWA8TDK1002832 | ||||||
| Reg. nr. | 262RTH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Sisustus
- Nahkpolster: beež
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.3 l/100 km |
| Keskmine: | 4.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 160 g/km |
| Tippkiirus: | 220 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4761 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1421 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1813 kg |
| Täismass: | 2260 kg |
| Kandevõime: | 447 kg |
| Autorongi mass: | 4260 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2872 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
LÄBISÕIDUPIIRANGUTA GARANTII 1 AASTA* (tingimused leiad www.euest.ee/garantii)VOLVO SPETSIALIST - WWW.EUEST.EE
Hinnale lisandub MNT registeerimistasu 774,60€ ja riigilõiv 195€ Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 229 €
Registreerimistasu: 775 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.