Volkswagen Arteon
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2020 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 111 650 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ3HZLE018411 | ||||||
| Reg. nr. | 130HDD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Kesklukustus puldiga
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Pakett "Easy Open".
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- "Hädaabi"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Digital driver display
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Jalamatid kummist
- Jalamatid veluurist
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Must lagi
- Dimming mirror
- Virtual mirrors
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Suverehvid
- Lamellrehvid
- Rehviparanduskomplekt
Tuled
- Udutuled ees
- Udutuled taga
- Kurvituled
- Esitulede pesurid
- Matrix LED esituled
- LED esituled
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Programos ryšys
- Aktiivne teabeekraan
- Juhi infosüsteem
- Wireless phone charger
Istmed
- Nahkpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Istmesoojendused ees ja taga
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Pagasikate
- Lisagarantii
- Metallikvärv
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| CO₂ emissioon: | 167 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4862 mm |
| Laius: | 1871 mm |
| Kõrgus: | 1422 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1824 kg |
| Täismass: | 2280 kg |
| Kandevõime: | 456 kg |
| Autorongi mass: | 4480 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2837 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 299 €
Registreerimistasu: 1103 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Arteon
2020, 178 617 km
21 900 €
244 €/kuus
Volkswagen Arteon
2019, 143 000 km
21 990 €
252 €/kuus
Volkswagen Arteon
2020, 73 778 km
25 700 €
294 €/kuus
Volkswagen Arteon
2021, 152 000 km
26 400 €
295 €/kuus
Volkswagen Arteon
2021, 114 429 km
27 900 €
299 €/kuus
BMW X3
2018, 144 949 km
26 500 €
303 €/kuus