Volkswagen T-Roc
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 37 739 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVGZZZA1ZMV044248 | ||||||
| Reg. nr. | 432SCG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESC stabiilsuskontroll
- Kesklukustus puldiga
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Elektrilised akende tõstukid ees
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Konditsioneer
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- AUX-IN-liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
Istmed
- Tekstiilpolster
- Istmesoojendused ees
Muu varustus
- Hooldusraamat
- Garantii
- Multiple key sets
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 148 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4234 mm |
| Laius: | 1819 mm |
| Kõrgus: | 1543 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1424 kg |
| Täismass: | 1870 kg |
| Kandevõime: | 446 kg |
| Autorongi mass: | 3370 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 670 kg |
| Teljevahe: | 2590 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 143 €
Registreerimistasu: 651 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen T-Roc
2021, 220 207 km
18 299 €
204 €/kuus
Volkswagen T-Roc
2021, 52 413 km
19 050 €
218 €/kuus
Volkswagen T-Roc
2021, 80 226 km
20 900 €
224 €/kuus
Volkswagen T-Roc
2021, 57 200 km
24 668 €
265 €/kuus
Opel Astra
2023, 37 450 km
18 900 €
203 €/kuus
Opel Mokka
2023, 25 085 km
18 900 €
203 €/kuus