Škoda Kamiq
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2024 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 33 244 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 70 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBGP6NW0R3039032 | ||||||
| Reg. nr. | 086XDX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Manuaalkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- Kesklukustus puldiga
- Immobilizer
- start blocker
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Parkimisandurid taga
- Konditsioneer
Audio, video, kommunikatsioon
- Puutetundlik ekraan
- AUX-IN-liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Multifunktsionaalnäidik
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Juhi infosüsteem
Istmed
- Istmesoojendused ees
Muu varustus
- Hooldusraamat
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 70 kW |
| CO₂ emissioon: | 125 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4241 mm |
| Laius: | 1793 mm |
| Kõrgus: | 1547 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1260 kg |
| Täismass: | 1699 kg |
| Kandevõime: | 439 kg |
| Autorongi mass: | 2699 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 610 kg |
| Teljevahe: | 2639 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 74 €
Registreerimistasu: 649 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.