Audi A6 Audi exclusive
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2009 · Läti | ||||||
| Läbisõit | 364 928 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 176 kW CDYA | ||||||
| Käigukast | Poolautomaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4F39N057726 | ||||||
| Reg. nr. | 490HMP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Müüja: Rauno
Pärnu, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon: kaldeanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Õhkvedrustus: ees, taga
- Reguleeritav vedrustus
- Müravähendav klaas: ees, külgedel
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Servosulgur ustel
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, puldist
- Integreeritud väravapult
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: virtuaalne, isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline, mäluga
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Comfort istmed: ees, taga
- Sportistmed: ees, taga
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Rulookardin tagaaknal
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Pakiruumi liugpõrand
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Sahtlid esiistmete all
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: beež, must
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- TV: ees
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline, teisaldatav
- Pagasikate
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Kaubakinnituse konksud
- Sisemine trim on Piano Black
- Tagumine tuli luugipealt vajab väljavahetamist(klaas katki)
- Võib pakkuda vahetust.
- 18.10.25 - vahetatud aku ja kütusefilter
- Teostatud pihustite kontroll, pihustid korras.
- 03.26 - vahetatud piduriklotsid ees ja taga.
- Aprill 2026 - Vahetatud sukk, DPF filtrile teostatud pesu, vahetatud tagumised pidurivoolikud, vahetatud tagumine puks ja tagumised stabikapuksid.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 176 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.8 l/100 km |
| Keskmine: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 189 g/km |
| Tippkiirus: | 245 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4927 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1473 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1920 kg |
| Täismass: | 2475 kg |
| Kandevõime: | 555 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2857 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Tagumine tuli luugipealt vajab väljavahetamist(klaas katki)Võib pakkuda vahetust.
18.10.25 - vahetatud aku ja kütusefilter
Teostatud pihustite kontroll, pihustid korras.
03.26 - vahetatud piduriklotsid ees ja taga.
Aprill 2026 - Vahetatud sukk, DPF filtrile teostatud pesu, vahetatud tagumised pidurivoolikud, vahetatud tagumine puks ja tagumised stabikapuksid.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 108 €
Registreerimistasu: 582 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.