Hyundai Tucson Comfort
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 94 769 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 97 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMAJ3811AJJ468304 | ||||||
| Reg. nr. | 011BTT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: puutetundlik
- Navigatsiooniseade
- Stereo: originaal
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1591 cm³ |
| Võimsus: | 97 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.9 l/100 km |
| Maanteel: | 5.4 l/100 km |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 147 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4475 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1645 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1508 kg |
| Täismass: | 1895 kg |
| Kandevõime: | 387 kg |
| Autorongi mass: | 3295 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 182 €
Registreerimistasu: 693 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.