BMW 528
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 1987 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.8, 135 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBADA710209664041 | ||||||
| Reg. nr. | 175TCN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2025 | ||||||
Müüja: R
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Lapselukk
- ABS pidurid
Mugavus
- Katuseluuk
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Reguleeritav roolisammas
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Käetugi taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Veluurpolster
Multimeedia
- Stereo: aux sisend
- Kõlarid
- CD mängija
- Elektriline antenn
Tuled
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: originaal
Muu
- Veokonks: teisaldatav
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.8 l |
| Kubatuur: | 2769 cm³ |
| Võimsus: | 135 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4620 mm |
| Laius: | 1700 mm |
| Kõrgus: | 1415 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1340 kg |
| Täismass: | 1850 kg |
| Kandevõime: | 510 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 583 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.