BMW 520
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2019 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 168 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW B47D20B | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBAJF3107KWW17220 | ||||||
| Reg. nr. | 312GWJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Pidurid: keeraamilised
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- USB
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, mäluga, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga, 360
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Uste sisevalgustus: valitav värvitoon
- Kohtvalgustid: valitav värvitoon
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Sahtlid esiistmete all
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp
- Armatuurlaud
- Keskkonsool: nahkkattega
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- WIFI
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5 l/100 km |
| Maanteel: | 4.1 l/100 km |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 119 g/km |
| Tippkiirus: | 235 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4936 mm |
| Laius: | 1868 mm |
| Kõrgus: | 1479 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1720 kg |
| Täismass: | 2270 kg |
| Kandevõime: | 550 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2975 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 209 €
Registreerimistasu: 652 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.