Škoda Kodiaq
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2022 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 123 482 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJJ9NSXP8026438 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 141 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4697 mm |
| Laius: | 1882 mm |
| Kõrgus: | 1675 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1709 kg |
| Täismass: | 2294 kg |
| Kandevõime: | 585 kg |
| Autorongi mass: | 4360 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2788 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 240 €
Registreerimistasu: 1068 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.