Volkswagen Arteon
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2022 · Läti | ||||||
| Läbisõit | 86 537 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 206 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ3HZNE504668 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 206 kW |
| CO₂ emissioon: | 200 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4866 mm |
| Laius: | 1871 mm |
| Kõrgus: | 1449 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1807 kg |
| Täismass: | 2290 kg |
| Kandevõime: | 483 kg |
| Autorongi mass: | 4490 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 440 €
Registreerimistasu: 1827 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Arteon
2021, 241 063 km
20 799 €
232 €/kuus
Volkswagen Arteon
2022, 214 531 km
22 799 €
254 €/kuus
Volkswagen Arteon
2021, 124 691 km
24 360 €
261 €/kuus
Volkswagen Arteon
2022, 118 080 km
26 400 €
283 €/kuus
Volkswagen Arteon
2022, 175 000 km
26 500 €
312 €/kuus
Volkswagen Arteon
2022, 115 500 km
27 383 €
294 €/kuus