Mercedes-Benz CLA
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2026 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 170 330 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | W1K5M1DB0PN355457 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1950 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 145 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4695 mm |
| Laius: | 1857 mm |
| Kõrgus: | 1444 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1741 kg |
| Täismass: | 2185 kg |
| Kandevõime: | 444 kg |
| Autorongi mass: | 4015 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2729 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 208 €
Registreerimistasu: 1385 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.