Dacia Duster Journey Hybrid
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2024 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 24 747 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.6, 69 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | UU1DJF01871813423 | ||||||
| Reg. nr. | 935GMN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Autotelefon
- Stereo: originaal, usb pesa
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed: 18"
Muu
- Pagasikate
- TEHASEGARANII 5A/100000KM KEHTIB KUNI 28.06.2029
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 69 kW |
| CO₂ emissioon: | 114 g/km |
| Tippkiirus: | 160 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4345 mm |
| Laius: | 1813 mm |
| Kõrgus: | 1610 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1477 kg |
| Täismass: | 1870 kg |
| Kandevõime: | 393 kg |
| Autorongi mass: | 2620 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 725 kg |
| Teljevahe: | 2658 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 646 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.