Volkswagen Passat
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2000 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 216 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.5, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ3BZXE431563 | ||||||
| Reg. nr. | 960MEZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Reguleeritav roolisammas
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
Tuled
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2496 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4766 mm |
| Laius: | 1740 mm |
| Kõrgus: | 1459 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1553 kg |
| Täismass: | 1990 kg |
| Kandevõime: | 437 kg |
| Autorongi mass: | 3590 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2707 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kui antud sõidukil puudub või lõppeb tehnoülevaatus siis meil on võimalik seda läbida.Vahetuseks või sissemaksuks sobib Teie odavam või kallim sõiduk igas vanuses ja seisukorras.
Teie auto hindamine toimub kohapeal ja võtab aega ainult 15 minutit.
Autot on võimalik broneerida läbi meie kodulehe või kohapeal.
Teave sõiduki kohta ja lisainfo meie kodulehel www.balticar.com.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 343 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis