Ford Transit L2 H2
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2015 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 3 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 74 kW DRF5 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0XXXTTGXEG43833 | ||||||
| Reg. nr. | 411LNZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Rool: nahkkattega
- Käetugi ees: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2198 cm³ |
| Võimsus: | 74 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.5 l/100 km |
| Maanteel: | 7 l/100 km |
| Keskmine: | 7.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 200 g/km |
| Tippkiirus: | 140 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 5531 mm |
| Laius: | 2059 mm |
| Kõrgus: | 2499 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2185 kg |
| Täismass: | 2900 kg |
| Kandevõime: | 715 kg |
| Haagis piduritega: | 2750 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3300 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 138 €
Registreerimistasu: 706 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.