BMW 116
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2010 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 233 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 90 kW N43B20A | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | WBAUK31040VG63540 | ||||||
| Reg. nr. | 416BJN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Stereo: originaal
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 90 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.2 l/100 km |
| Maanteel: | 5.4 l/100 km |
| Keskmine: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 154 g/km |
| Tippkiirus: | 202 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4239 mm |
| Laius: | 1748 mm |
| Kõrgus: | 1421 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1365 kg |
| Täismass: | 1790 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2660 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
2.0 bensiin. Automat.
Väga korralik.Vahetuse võimalus.
Reg. maks - makstud!
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 73 €
Registreerimistasu: 351 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.