Peugeot 2008
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2023 |
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 24.08.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 9 s |
| Tippkiirus: | 150 km/h |
Kere ja istekohad
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4300 mm |
| Laius: | 1770 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1623 kg |
| Täismass: | 2030 kg |