Rolls-Royce Silver Shadow II
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.1978 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 102 400 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 6.8, 149 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | SRH35179 | ||||||
| Reg. nr. | A803 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2029 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaseade
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Kesklukustus
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Nahkpolster: beež
Multimeedia
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Elektriline antenn
Tuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 6.8 l |
| Kubatuur: | 6750 cm³ |
| Võimsus: | 149 kW |
| Kütusepaagi maht: | 100 l |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5196 mm |
| Laius: | 1827 mm |
| Kõrgus: | 1518 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2230 kg |
| Täismass: | 2710 kg |
| Kandevõime: | 480 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Must number, Eriline nahkkatus
- Väga haruldane ja pilkupüüdev tehase originaal nahkkatusega Silver Shadow II- Viimane hooldus on teostatud 09.2025
- Säilinud erakordselt originaalilähedases ja väärikas seisukorras (musta numbriga auto)
- Pärit Saksamaa erakollektsioonist, kasutatud vaid hobiautona ja autonäitustel
- Talve- ja soolavaba ajalooga, hoiustatud sisetingimustes
- Pikaajaline dokumenteeritud hooldusajalugu (Kaustikutäis arveid)
- Hooldused on teostatud Rolls-Royce'idele spetsialiseerunud ettevõtetes
- Säilinud originaalsed käsiraamatud ja hooldusraamat
- Aegumatu beež Connoly nahksisu ja väärispuidust viimistlus
- Väga sujuvalt töötav 6.7L V8 mootor ja automaatkäigukast
- Tagumine nivoovedrustus - hoiab autot alati õigel kõrgusel, sõltumata raskusest tagaistmel või pagasnikus
- Elektrilised istmed, aknad, kesklukustus ja elektriline antenn
- Rolls-Royce originaal lambavillast jalamatid
- Tõeline klassikaline Inglise luksusauto, mis pakub tavapärase autoga võrreldes hoopis teistsugust sõiduemotsioon ning ei jäta linnapildis samuti kedagi külmaks
- Kuulutuses kasutatud fotod on teinud Edmond Mäll (https://edmond-photos.com)
- Sõiduki registreerimistasu summas 716€ ja auto aastamaks 50€ on tasutud ning sisalduvad hinnas.
Sõiduk asub privaatses garaažis hoiustamisel. Palume vaatamine eelnevalt kokku leppida.
EST, ENG +372 5276666
RUS +372 53574654
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 717 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis