Nissan Qashqai Acenta
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 140 369 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SJNFAAJ11U2645472 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal, usb pesa
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1461 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| CO₂ emissioon: | 142 g/km |
| Tippkiirus: | 183 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4394 mm |
| Laius: | 1806 mm |
| Kõrgus: | 1590 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1504 kg |
| Täismass: | 1975 kg |
| Kandevõime: | 471 kg |
| Autorongi mass: | 3475 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 737 kg |
| Teljevahe: | 2646 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Diisel!
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites..
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 113 €
Registreerimistasu: 501 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.