Hyundai i10 Comfort
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 28 073 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 61.8 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 30.03.2028 | ||||||
| VIN | NLHDN51EJPZ184279 | ||||||
| Reg. nr. | 561KCY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Kontrollitud sõiduk
Põhjalik tehniline kontroll teostatud. Tulemusi vaata siit >>
- Garantii 6 kuud
- Kindel hooldusajalugu
- Odomeetri näit vastab tegelikule läbisõidule
- Autoabi 24/7
- Kaskokindlustus erihinnaga
Varustus
Mugavus
- Nahkkattega ja soojendusega rool
- Esiistmete soojendus
- Elektrilised esiaknad
- Võtmest kaugjuhitav kesklukustus
- Vargusvastane alarmsüsteem
- Qi nutitelefoni juhtmevaba laadija
- Kurvituled
- Kiiruspiirikuga kiirushoidik - (ainult manuaal kk)
- Kliimaseade - Manuaalne
- Kliimaseade - Täisautomaatne
- Välistemperatuuri näit
- Raadio RDS +Bluetooth+ 2 kõlarit (ees)+3,8" ekraan
- Raadio RDS +Bluetooth+ 4 kõlarit +8" värviekraan
- Apple CarPlay ja Android Auto tugi
- LCD sõiduarvuti
- 1 USB
- 1 USB ja 12V voolupesa
Ohutus
- Tagurduskaamera
- Sõidurajal püsimise abisüsteem (FCA)
- Esikokkupõrke vältimise abisüsteem (FCA)
- Kaugtulede automaatlülitus (HBA)
- Laste turvatooli kinnituspunktid tagaistmel - (2 paari)
- Rehvirõhu kontrollsüsteem (TPMS)
- Juhi tähelepanuhoiatuse süsteem ( DAW)
- Turvapatjade süsteem (6tk)
- Auto sõidustabiilsuse juhtsüsteem (VSM)
- Elektrooniline stabiilsuskontrolli süsteem (ESC)
- ABS - pidurid
- Hädapidurivõimendi (BAS)
- eCall
- Nõlvaltstardiabi (HAC)
- Hädapeatuse signaal (ESS)
Välisilme
- Erivärv - Polar White
- Metallikvärv
- Must/punane katus
- Kergelt toonitud külje- ja tagaklaasid
- Elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega küljepeeglid
- Aero esiklaasipuhastid
- Kerevärvi ukselingid ja välised peeglid
- Päevasõidutuled - LED-tuled
- Kombineeritud LED-tagatuled
- Projektoritüüpi udutuled
- Tagumine udutuli
- Must iluvõre
- Must N Line kujundusega iluvõre
- Esituled: halogeen- + automaatlülitusega esituled
- Kahefunktsioonilised projektoritüüpi esituled
- Kroomitud kahe otsaga väljalase
- Ajutine varuratas (terasest)
Salong
- Nahkkattega rool ja käigukangi nupp
- 60:40 kokkuklapitav tagaiste
- N Line kujundusega salong
- Valumetallist pedaalid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1197 cm³ |
| Võimsus: | 61.8 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.5 l/100 km |
| Maanteel: | 4.5 l/100 km |
| Keskmine: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 130 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3670 mm |
| Laius: | 1680 mm |
| Kõrgus: | 1480 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1068 kg |
| Täismass: | 1350 kg |
| Kandevõime: | 282 kg |
| Autorongi mass: | 1650 kg |
| Haagis piduritega: | 300 kg |
| Haagis piduriteta: | 300 kg |
| Teljevahe: | 2425 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Video
Lisainfo
Kehtiv tehasegarantii !
- Eesti ajalugu- Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses
- Viimane hooldus 04.2026 läbisõidul 26976 kilomeetrit
- Kehtiv tehasegarantii kuni 07.03.2028 läbisõidupiiranguta
- Comfort varustus
- Talverehvid kaasa (naast)
- LED (päevatuled)
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Soojendusega rool
- Apple CarPlay, Android Auto
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
Kindel valik! Garantii
Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 89 €
Registreerimistasu: 615 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.