Chrysler Pacifica LIMITED
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2018 · Kanada | ||||||
| Läbisõit | 190 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.6, 214 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | 2C4RC1GG4JR204637 | ||||||
| Reg. nr. | 509DBR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Öise nägemise assistent
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- Panoraamkatus
- Katuseluuk
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Ventileeritavad istmed
- Istmesoojendused: 4
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardinad ustel
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- LED Päevasõidutuled
- Mootori distantskäivitus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.6 l |
| Kubatuur: | 3605 cm³ |
| Võimsus: | 214 kW |
| CO₂ emissioon: | 249 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5200 mm |
| Laius: | 2030 mm |
| Kõrgus: | 1810 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2226 kg |
| Täismass: | 2747 kg |
| Kandevõime: | 521 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 3080 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
UUENA EESTIST OSTETUD!
Hinnale lisandub registreerimistasu!Kaasa valuvelgedel naastrehvid 17"
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 783 €
Registreerimistasu: 2932 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.