Hyundai Getz
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2007 | ||||||
| Läbisõit | 209 054 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 71 kW G4EE-G | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | KMHBU51DP7U638305 | ||||||
| Reg. nr. | 113AYT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lapselukk
- Signalisatsioon
Mugavus
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Tagaklaasi soojendus
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Hyundai Getz 2007 года, 1.4 бензин — машина постоянно на ходу, используется каждый день, полностью исправна.
- Техосмотр пройден без единого замечания, действителен до 05.2027.
- Пробег — 209 054 км.(может меняться потому что каждый день в использовании)
- Ремень ГРМ заменен 6тысяч км назад.
- Все техническое обслуживание проводилось регулярно и своевременно.
- Техническое состояние:
- • Мотор работает ровно, без нареканий
- • Рулевая часть не стучит
- • Жидкости не текут
- • Ходовая часть не гремит
- Комплектация:
- • Кондиционер
- • Подогрев сидений
- • Электростеклоподъёмники на всех дверях
- Дополнительно в комплекте — зимняя резина на дисках.
- По кузову присутствуют возрастные нюансы, что естественно для автомобиля 2007 года, но на скорость, комфорт и надёжность это никак не влияет.
- Автомобиль обслуженный и готов к ежедневной эксплуатации — отличный вариант для города, работы или первой машины.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1399 cm³ |
| Võimsus: | 71 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.1 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 141 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3825 mm |
| Laius: | 1665 mm |
| Kõrgus: | 1495 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1100 kg |
| Täismass: | 1510 kg |
| Kandevõime: | 410 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2455 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 67 €
Registreerimistasu: 257 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!