Škoda Fabia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2005 | ||||||
| Läbisõit | 210 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 47 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Tehnoülevaatus | 12.2026 | ||||||
Varustus
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1198 cm³ |
| Võimsus: | 47 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1165 kg |
| Täismass: | 1605 kg |
| Kandevõime: | 440 kg |
Lisainfo
Auto on seisnud talvel, ei käivitu, aku tühi. Esineb värvilaike. Olemas veokonks.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 262 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!