Mercedes-Benz
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2008 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 201 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.1, 65 kW 646.984 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WDB9066331S294770 | ||||||
| Reg. nr. | 974MLG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.1 l |
| Kubatuur: | 2148 cm³ |
| Võimsus: | 65 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.2 l/100 km |
| Maanteel: | 7.6 l/100 km |
| Keskmine: | 8.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 235 g/km |
| Tippkiirus: | 135 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Kollane |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5910 mm |
| Laius: | 1993 mm |
| Kõrgus: | 2725 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2166 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 1334 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3665 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Mercedes Benz Sprinter
Tehniliselt heas kooras. Täis ajalugu. Kerel möned rooste kohad nagu Sprinterile kohane
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 84 €
Registreerimistasu: 563 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz Sprinter
2006, 590 000 km
2499 €
71 €/kuus
Mercedes-Benz Sprinter
2014, 382 000 km
9900 €
121 €/kuus
Mercedes-Benz Sprinter
2013
10 000 €
122 €/kuus
Mercedes-Benz Sprinter
2012, 365 555 km
10 000 €
122 €/kuus
Mercedes-Benz Sprinter
2011, 285 000 km
10 990 €
134 €/kuus
Mercedes-Benz Sprinter
2008, 326 579 km
11 036 €
134 €/kuus