Volvo S60
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2008 · Holland | ||||||
| Läbisõit | 381 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.4, 136 kW D5 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Tehnoülevaatus | 04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Rulookardin tagaaknal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Stereo: originaal
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Tagaspoiler
- Reisiarvesti
- Küljepeegli pimenurgaandurid.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2401 cm³ |
| Võimsus: | 136 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1594 kg |
| Täismass: | 2050 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 79 €
Registreerimistasu: 351 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.