Toyota Proace City Panel Van Long Professional Comfort 50kWh N1
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2025 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 5 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, Panelvan, 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 62 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YARENZKUZRJ065654 | ||||||
| Reg. nr. | 402GXW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Kontrollitud sõiduk
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Nahkpolster: must
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mp3 mängija
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Muu
- Veokonks
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 62 kW |
| Tippkiirus: | 132 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4753 mm |
| Laius: | 1848 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1869 kg |
| Täismass: | 2450 kg |
| Kandevõime: | 581 kg |
| Autorongi mass: | 3200 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2975 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Registreerimistasu tasutud!NB! Läbisõit ajas muutuv.
NB! Auto ei asu müügiplatsil. Vaatamiseks palume ette helistada. Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 30 €
Registreerimistasu: 200 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Proace City
2025, 9 513 km
26 500 €
297 €/kuus
Toyota Proace City
2024, 7 741 km
27 990 €
314 €/kuus
Toyota Proace City
2024, 164 km
33 900 €
380 €/kuus
Toyota Proace City
2025, 3 500 km
36 990 €
415 €/kuus
Toyota Proace City
2025, 9 500 km
36 990 €
415 €/kuus
Nissan Ariya
2023, 66 961 km
31 700 €
356 €/kuus