Dacia Duster Prestige
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 52 142 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.3, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 02.2027 või 100 000km | ||||||
| VIN | VF1HJD20868530262 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 29.02.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mp3 mängija
- Kõlarid
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.3 l |
| Kubatuur: | 1332 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 142 g/km |
| Tippkiirus: | 199 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4341 mm |
| Laius: | 1804 mm |
| Kõrgus: | 1626 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1379 kg |
| Täismass: | 1778 kg |
| Kandevõime: | 399 kg |
| Autorongi mass: | 2978 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 665 kg |
| Teljevahe: | 2673 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Automaat
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 125 €
Registreerimistasu: 618 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.