Citroën Jumper
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2006 | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 88 kW 4HU | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF7YCBMFC11060485 | ||||||
| Reg. nr. | 426MGO | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2024 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2198 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| Tippkiirus: | 150 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5998 mm |
| Laius: | 2050 mm |
| Kõrgus: | 2522 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1975 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 1525 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4035 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 71 €
Registreerimistasu: 451 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!