Audi Q8 Quattro S-Line Competition Plus MHEV
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2022 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 88 167 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 210 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZF15PD008046 | ||||||
| Reg. nr. | 888CCG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Öise nägemise assistent
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Info kuvamine esiklaasile
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis: audi carbon vector
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- WIFI
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed: 22"
Muu
- Veokonks: elektriline
- Spoileriring
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 210 kW |
| CO₂ emissioon: | 224 g/km |
| Tippkiirus: | 241 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4996 mm |
| Laius: | 1995 mm |
| Kõrgus: | 1689 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2416 kg |
| Täismass: | 2900 kg |
| Kandevõime: | 484 kg |
| Autorongi mass: | 6400 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2998 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müügihinnale lisandub registreerimistasu. Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 780 €
Registreerimistasu: 3670 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.