Kia Sorento CRDi TX 8DCT
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 114 894 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 148 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | 01.03.2028, kuni 150 000 km | ||||||
| VIN | KNARH81BHM5086185 | ||||||
| Reg. nr. | 698TYG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Panoraamkatus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2151 cm³ |
| Võimsus: | 148 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.1 l/100 km |
| Maanteel: | 5.4 l/100 km |
| Keskmine: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 178 g/km |
| Tippkiirus: | 202 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4810 mm |
| Laius: | 1900 mm |
| Kõrgus: | 1695 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2029 kg |
| Täismass: | 2600 kg |
| Kandevõime: | 571 kg |
| Autorongi mass: | 5100 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2815 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
EESTIST UUENA OSTETUD
6 Kuud tasuta kasko;Tehasegarantii 03.2028 või 150000 km
Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 487 €
Registreerimistasu: 1568 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
|
Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müügispetsialist
+37255537*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.