Škoda Kamiq FL Selection
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2024 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 28 448 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 01.09.2029, kuni 100 000 km | ||||||
| VIN | TMBGR9NW8R3114149 | ||||||
| Reg. nr. | 682RYX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Tagumised tuled: led
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| CO₂ emissioon: | 129 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4241 mm |
| Laius: | 1793 mm |
| Kõrgus: | 1547 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1307 kg |
| Täismass: | 1746 kg |
| Kandevõime: | 439 kg |
| Autorongi mass: | 2946 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 620 kg |
| Teljevahe: | 2639 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
6 Kuud tasuta kasko
6 Kuud tasuta kasko;Tehasegarantii 09.2029 või 100000 km
Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 86 €
Registreerimistasu: 763 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
|
Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müügispetsialist
+37255537*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.