Renault Master FWD Pack Clim
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 161 580 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kaubik, 2 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.3, 120 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1VA000068797331 | ||||||
| Reg. nr. | 834NHS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne
- Käetugi ees
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled: led
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
Muu
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.3 l |
| Kubatuur: | 2299 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| CO₂ emissioon: | 344 g/km |
| Tippkiirus: | 160 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 6738 mm |
| Laius: | 2350 mm |
| Kõrgus: | 3000 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2510 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 990 kg |
| Autorongi mass: | 6000 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4332 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
EESTIST UUENA OSTETUD.
6 Kuud tasuta kaskoAvariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 539 €
Registreerimistasu: 3744 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
|
Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müügispetsialist
+37255537*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.