Volkswagen Passat R-line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 137 286 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW DAD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZKE119389 | ||||||
| Reg. nr. | 063BVL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: 3 tsooni, kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Massaažifunktsiooniga istmed: ees
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Laepolster: hele
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mälukaardi pesa, aux sisend
- Kõlarid
- CD mängija
- DVD mängija
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.8 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 160 g/km |
| Tippkiirus: | 213 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4767 mm |
| Laius: | 1832 mm |
| Kõrgus: | 1462 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1538 kg |
| Täismass: | 2060 kg |
| Kandevõime: | 522 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 730 kg |
| Teljevahe: | 2786 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 183 €
Registreerimistasu: 711 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Passat
2018
10 500 €
124 €/kuus
Volkswagen Passat
2019, 250 000 km
12 500 €
139 €/kuus
Volkswagen Passat
2019, 216 249 km
12 999 €
146 €/kuus
Volkswagen Passat
2018, 309 296 km
13 446 €
151 €/kuus
Volkswagen Passat
2019, 139 835 km
14 000 €
161 €/kuus
Volkswagen Passat
2019, 210 356 km
14 899 €
177 €/kuus