Chevrolet Camaro RS
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2018 · Ameerika Ühendriigid | ||||||
| Läbisõit | 71 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kupee, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.6, 250 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | 1G1FB1RS8J0112554 | ||||||
| Reg. nr. | 71ZSG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2027 | ||||||
Müüja: Kivi
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: põlve turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB: usb-c
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kaugkäivitus: puldiga
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: ees
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: elektriline
- Rool: multifunktsionaalne, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus: valitav värvitoon
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm, tekstiil
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Autokompuuter
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Bluetooth
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Tagaspoiler
- Spoileriring
- Sportsummuti
- Pagasi võrk pakiruumis
- Tehase Bose audio.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.6 l |
| Kubatuur: | 3564 cm³ |
| Võimsus: | 250 kW |
| Kütusekulu linnas: | 12 l/100 km |
| Maanteel: | 8 l/100 km |
| Keskmine: | 10 l/100 km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4835 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1375 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1662 kg |
| Täismass: | 1915 kg |
| Kandevõime: | 253 kg |
| Teljevahe: | 2570 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Chevrolet Camaro V6 RS
Esimesed pidurikettad/klotsid on uued. Tagumised kettad klotsid vahetatud aasta tagasi.
Mootori õli ja filter vahetatud 200km tagasi.
Käigukasti õli ja filter vahetatud 4 aastat tagasi.
Tehase NPP active exhaust.
Vajab natuke kere/värvi töid.
Talve rehvid (lamellid) eraldi velgedel.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 325 €
Registreerimistasu: 1255 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.