Jaguar F-Pace S sport
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2016 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 220 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 221 kW 306DT | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SADCA2BK1HA047763 | ||||||
| Reg. nr. | 441WPT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Müüja: Indrek
Parnu, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Signalisatsioon
- Mägipidur
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Panoraamkatus: avatav, elektrilise rulooga
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees, taga
- Sportistmed: ees, taga
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
- Sportpakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp
- Keskkonsool: nahkkattega
- Laepolster: alcantara
- Nahkpolster: hall
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija
- DVD mängija
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline
- Karterikaitse
- Tagaspoiler
- Sportvedrustus
- Kaubakinnituse konksud
- Suurem 25cm ekraan
- 22 tollised veljed
- Meridan kõlarisüsteem
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 221 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.9 l/100 km |
| Maanteel: | 5.6 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 159 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 6.2 s |
| Tippkiirus: | 241 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4731 mm |
| Laius: | 1936 mm |
| Kõrgus: | 1667 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2033 kg |
| Täismass: | 2570 kg |
| Kandevõime: | 537 kg |
| Haagis piduritega: | 2400 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2874 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Jaguar F-Pace S sport 3.0 V6 221kW
Müüa Jaguar F pace S sport paketiga. 3.0 Diisel 220kw. Auto on suur aga sõidab sama mugavalt kui sportlik sedaan. Pikematel teedel saab nautida Jaguari mugavaid istmeid ja varustust. Auto on saanud alati õigeaegselt hooldust ja remonditöid kui on vajanud. Autol on ka rohkelt lisasid mis teevad igapäeva kasutust autoga mugavaks. Autol on ka makstud registreerimis tasu. Auto on väga heas korras ja põhja alt roostet ka ei leia. Auto päritoluriik on Prantsusmaa.Autole on eraldi installeeritud väga hea kvaliteedi ja süsteemidega pardakaamera (170€)
Autole on ka eraldi installeeritud turvasüsteem. (450€)
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 330 €
Registreerimistasu: 1015 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Audi SQ7
2017, 208 964 km
21 850 €
245 €/kuus
Audi A7
2015, 228 000 km
21 900 €
258 €/kuus
BMW X3
2017, 171 000 km
21 900 €
260 €/kuus
Volvo V90 Cross Country
2018, 200 000 km
22 000 €
259 €/kuus
Mercedes-Benz GLC 250
2018, 160 000 km
22 000 €
259 €/kuus
Mercedes-Benz Mercedes Vito 119 4-Matic Aut. Lang 6.2017
2017, 241 000 km
22 250 €
264 €/kuus