BMW 520 Luxury Line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2014 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 266 900 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW B47D20A | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBA5L31010D677366 | ||||||
| Reg. nr. | 805HSW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Õhkvedrustus: taga
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool: nahkkattega
- Nahkpolster: beež
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija
- DVD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Pagasikate: automaatne
- Pagasi võrk pakiruumis
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.2 l/100 km |
| Keskmine: | 4.9 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 70 l |
| CO₂ emissioon: | 128 g/km |
| Tippkiirus: | 226 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4907 mm |
| Laius: | 1860 mm |
| Kõrgus: | 1462 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1855 kg |
| Täismass: | 2385 kg |
| Kandevõime: | 530 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2968 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa heas korras BMW. Toodud 2023a Belgiast. Mootori ja käigukasti hooldus tehtud korrapäraselt, arved olemas.Läbi MyBMW äpi on võimalik jälgida auto asukohta, vilgutada tulesid, lasta signaali, lukustada/avada uksi, endale sobivaks ajaks sättida tööle kliimaseade jpm.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 166 €
Registreerimistasu: 498 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.