Peugeot 407
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2009 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 142 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 103 kW RFJ | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF36ERFJF21526514 | ||||||
| Reg. nr. | 970MLX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Müüja: A
Tallinn, Eesti
Varustus
Mugavus
- Panoraamkatus: elektrilise rulooga
Sisustus
- Tekstiilpolster
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 12.7 l/100 km |
| Maanteel: | 6.4 l/100 km |
| Keskmine: | 8.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 208 g/km |
| Tippkiirus: | 202 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4763 mm |
| Laius: | 1811 mm |
| Kõrgus: | 1486 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1564 kg |
| Täismass: | 2136 kg |
| Kandevõime: | 572 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2725 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto asub Tallinnas ning on igapäevases kasutuses.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 104 €
Registreerimistasu: 572 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!