ALPINA B5
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2006 · Jaapan | ||||||
| Läbisõit | 100 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.4, 368 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WAPB544006RH10295 | ||||||
| Reg. nr. | 950SCL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardin tagaaknal
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- 12v pistikupesad
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Veojõukontroll
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Parkimisandurid (ees)
Tuled
- Udutuled
- Xenon
- Esitulede pesurid
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehviparanduskomplekt
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Nahkkattega käsipidurikang
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Comfort istmed
- 2x rulookardinad ustel
Audio, video, kommunikatsioon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Reisiarvesti
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- HiFi Speaker System stereo (CD, originaal)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.4 l |
| Kubatuur: | 4398 cm³ |
| Võimsus: | 368 kW |
| Kütusekulu linnas: | 16.6 l/100 km |
| Maanteel: | 8.7 l/100 km |
| Keskmine: | 12.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 294 g/km |
| Tippkiirus: | 314 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4841 mm |
| Laius: | 1846 mm |
| Kõrgus: | 1468 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1795 kg |
| Täismass: | 2260 kg |
| Kandevõime: | 465 kg |
| Autorongi mass: | 4260 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2890 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2026Toodud riigist: Jaapan
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Müüa väga ilus, hea varustusega ja hästi hoitud ALPINA B5.
Tegu on kirsipunases värvitoonis autoga, mis koos beeži sisuga annab väga maitseka ja klassikalise premium kombinatsiooni. Sellist värvikombot kohtab harva ning see eristab autot selgelt teistest.
Auto on toodud Jaapanist, mis tähendab üldiselt väga head säilivust ja hoolikat kasutust. Eestis on auto olnud ühe hooliva omaniku käes.
Läbisõit on mõistlik ning auto üldmulje viisakas ja korrektne. Sõidab täpselt nii nagu ALPINA peab ehk sujuvalt, jõuliselt ja kindlalt.
Sobib entusiastile, kes otsib midagi selgelt erilisemat kui tavaline 5. seeria.
Registreerimistasu on tasutud!
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 148 €
Registreerimistasu: 776 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis