Audi A4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2006 · Itaalia | ||||||
| Läbisõit | 419 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 171 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ8E86A197811 | ||||||
| Reg. nr. | 909BFK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Muu
- Spoileriring
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 171 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4586 mm |
| Laius: | 1772 mm |
| Kõrgus: | 1422 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1780 kg |
| Täismass: | 2255 kg |
| Kandevõime: | 475 kg |
| Autorongi mass: | 4100 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2655 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kui antud sõidukil puudub või lõppeb tehnoülevaatus siis meil on võimalik seda läbida.Vahetuseks või sissemaksuks sobib Teie odavam või kallim sõiduk igas vanuses ja seisukorras.
Teie auto hindamine toimub kohapeal ja võtab aega ainult 15 minutit.
Autot on võimalik broneerida läbi meie kodulehe või kohapeal.
Teave sõiduki kohta ja lisainfo meie kodulehel www.balticar.com.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 101 €
Registreerimistasu: 379 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!
Sarnased pakkumised
Audi A4
2006, 337 200 km
7200 €
88 €/kuus
Jeep Grand Cherokee
2006, 453 000 km
2690 €
77 €/kuus
Audi A6 Allroad
2007, 299 000 km
2699 €
77 €/kuus
Mitsubishi Pajero
2004, 343 000 km
2699 €
77 €/kuus
Renault Koleos
2008, 319 000 km
2699 €
77 €/kuus
Land Rover Range Rover Sport
2006, 407 000 km
2799 €
80 €/kuus