Subaru XV Ridge EyeSight 4WD
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 87 500 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 84 kW FB16 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | 10.2027 | ||||||
| VIN | JF1GT3LC5NG165499 | ||||||
| Reg. nr. | 094SXW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: ees, taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Differentsiaal
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud: kontrast õmblusega
- Keskkonsool: kontrast õmblusega
- Laepolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Adaptiivsed esituled (SRH)
- X-Mode
- Põhjamaade pakett
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1600 cm³ |
| Võimsus: | 84 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9 l/100 km |
| Maanteel: | 7 l/100 km |
| Keskmine: | 8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 180 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4485 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Kõrgus: | 1615 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1502 kg |
| Täismass: | 1940 kg |
| Kandevõime: | 438 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2665 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kehtiv tehasegarantii!
Vastupidav, mahukas ja väga praktiline maastur - püsiva nelikveo ja kõrge kliirensi tõttu on turvaline sõit tagatud olenemata tee- või ilmastikuoludest. Subaru on tuntud oma turvalisuse ja läbivuse poolest, mistõttu on tegemist ideaalse autoga Eesti kliimasse.Autol on ohtralt erinevat mugavus- ja turvavarustust (Ridge EyeSight pakett), mis hõlmab mh: Subaru Multimedia System koos Android Auto ja Apple Carplay toega (mh. juhtmevaba), Adaptive Full LED tuled (SRH), poolnahk polster, võtmeta sisenemine ja käivitus, adaptiivne püsikiirusehoidja, parkimisandurid, parkimiskaamerad (nii ees kui ka taga), täisautomaatne kliimaseade, multifunktsionaalne nahkrool (soojendusega), 4x el. aknad, el. peeglid (soojendusega ja kokkuklapitavad), pimenurga andur (Blind Spot Assist), sõiduraja hoidmise abisüsteem (Lane Assist), kokkupõrke abisüsteem (Pre Collision Assist), X-Mode maastikurežiim jpm.
Auto on ostetud uuena Eestist Subaru margiesindusest ja kõik hooldused on tehtud korrektselt ametlikus margiesinduses vastavalt hooldusgraafikule (Mariine Auto). Korrektse ajaloo tõttu on autol kehtiv tehasegarantii kuni 10.2027!
Autole on paigaldatud 05.2026 täiesti uued suverehvid.
Liisinguleping pangaga on lõpetatud, võimalik on mugav omanikuvahetus Transpordiameti e-teeninduses.
Autoga tulevad kaasa kõik võtmed/puldid, hooldusdokumendid, autoga seonduvad juhendid jms.
Müüjaks on jur. isik, hind sisaldab 24% käibemaksu.
Tõeliselt mugav, töökindel ja eriti madalate ülevalpidamiskuludega praktiline maastur :)
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 254 €
Registreerimistasu: 1330 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.