Volvo S40
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2012 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 107 kW B4204S3 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1MS4352C2575489 | ||||||
| Reg. nr. | 107BGG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Müüja: marten
Tartu, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Seisuküte (eelsoendus): mootori
- Kliimaseade
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Keskkonsool
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Autotelefon
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: originaal
- Varuratas
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Katuseraam
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1999 cm³ |
| Võimsus: | 107 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.7 l/100 km |
| Keskmine: | 7.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 176 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4476 mm |
| Laius: | 1770 mm |
| Kõrgus: | 1452 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1453 kg |
| Täismass: | 1850 kg |
| Kandevõime: | 397 kg |
| Haagis piduritega: | 1350 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Volvo S40 2012 2.0
Müüa Eesti ajalooga Volvo, mida on hoitud heaperemehelikult. Autol all suverehivd ning kaasa tuleb velgedel lamellrehvid.Autol esineb roostet esitiival.
Reg-tasu kokkuleppel.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 135 €
Registreerimistasu: 518 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.