Toyota Auris
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2015 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 150 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 97 kW 1ZR | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SB1ZE3JE80E071894 | ||||||
| Reg. nr. | 718BNH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Müüja: Hannu
Tallinn, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Istmesoojendused: ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees
Multimeedia
- Stereo: originaal
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 97 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.1 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 50 l |
| CO₂ emissioon: | 140 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 10.5 s |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4560 mm |
| Laius: | 1760 mm |
| Kõrgus: | 1475 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1425 kg |
| Täismass: | 1835 kg |
| Kandevõime: | 410 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2600 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Korraliselt hooldatud, 1 omanik. Kerel esineb iluvigu (vt pilte: esipamper, kundepoolse tagumise ukse serv). Uus aku. Konditsioneer just täidetud. Talverehvid eraldi velgedel kaasa. Nii suverehvid kui talverehvis sõitnud 1 hooaja (muster 7mm+). Igapäevaselt sõitev auto, palun proovisõiduks aeg kokku leppida.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 135 €
Registreerimistasu: 434 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.