BMW Z4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 2004 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 222 030 km | ||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.2, 125 kW 226S1 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBABT110X0LN53237 | ||||||
| Reg. nr. | 549MRJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Müüja: Raido
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
Multimeedia
- Stereo: originaal
- Subwoofer
- CD mängija: boks
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2171 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
| Kütusekulu linnas: | 12.8 l/100 km |
| Maanteel: | 6.7 l/100 km |
| Keskmine: | 8.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 214 g/km |
| Tippkiirus: | 225 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4091 mm |
| Laius: | 1781 mm |
| Kõrgus: | 1299 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1250 kg |
| Täismass: | 1550 kg |
| Kandevõime: | 300 kg |
| Teljevahe: | 2495 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa suurepärane suveauto
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 418 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.