BMW X5
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2007 · Itaalia | ||||||
| Läbisõit | 279 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, E53, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 160 kW 306D2 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBAFB71080LX74052 | ||||||
| Reg. nr. | 174BLF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Pidurid
- Signalisatsioon
Mugavus
- Õhkvedrustus: taga
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Multimeedia
- Android Auto
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Esitulede pesurid
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 160 kW |
| Kütusekulu linnas: | 12 l/100 km |
| Maanteel: | 8 l/100 km |
| Keskmine: | 9.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 250 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4667 mm |
| Laius: | 1872 mm |
| Kõrgus: | 1715 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2180 kg |
| Täismass: | 2695 kg |
| Kandevõime: | 515 kg |
| Haagis piduritega: | 2700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2820 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Mootor ja kast korras sõidab ilusti.Ees tavaline, taga õhk vedrustus.
Vahetatud viimase aasta jookusl, esisillas kõik kondid amordid vedrud, laagrid.
Tagasillas lõõtsad, õhu kompressor ja üks paak.
Uus aku, piduri peasilinder, kõik uued piduritorud, egr maas(vaakum toru lahti võetud) - ei näinud mõtet vahetada.
Taga uued pidurisadulad, klotsid ja kettad terve ring vahetatud.
Uste alumistel äärtel, kapotil ja taga luugil esineb roostet.
Tagasillas puks või puksid tahaks vahetust, parem peegel ei fikseeri ära (sõidu ajal on paigal).
All olevad suverehvid on läbi. Kaasa uuema X5e veljed naeltega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 146 €
Registreerimistasu: 686 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.