Mercedes-Benz Vito 116CDI 4Matic Mixto A2 N1
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2023 · Eesti |
| Keretüüp | 6 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 120 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | 09.2026 |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1950 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| CO₂ emissioon: | 216 g/km |
| Tippkiirus: | 188 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 6 tk |
| Pikkus: | 5140 mm |
| Laius: | 1928 mm |
| Kõrgus: | 1894 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2318 kg |
| Täismass: | 3001 kg |
| Kandevõime: | 683 kg |
| Autorongi mass: | 5500 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3200 mm |
| Sildade arv: | 2 |