Jeep Comanche 4,0 AT, R6, 130kW
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.1988 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 244 900 km | ||||||
| Keretüüp | Pikap, Pikk/Long, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.0, 130 kW Vabalthingav | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 1JTMR65UEJT093542 | ||||||
| Reg. nr. | 60ZRL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.0 l |
| Kubatuur: | 3960 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| Kütusekulu linnas: | 13 l/100 km |
| Maanteel: | 10 l/100 km |
| Keskmine: | 11 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 75 l |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 8.5 s |
| Tippkiirus: | 150 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Pikap |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 5200 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1700 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1800 kg |
| Täismass: | 2520 kg |
| Kandevõime: | 720 kg |
| Haagis piduritega: | 2270 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Sildade arv: | 2 |
| Rattavalem: | 4x4 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 577 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.