Hyundai i30
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 112 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 103 kW G4LD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMAH2513GJJ046484 | ||||||
| Reg. nr. | 943BVG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid
- Start-stopp süsteem
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1353 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.2 l/100 km |
| Maanteel: | 4.7 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 120 g/km |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4340 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1450 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1372 kg |
| Täismass: | 1850 kg |
| Kandevõime: | 478 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 107 €
Registreerimistasu: 419 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.