Citroën C3
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2019 | ||||||
| Läbisõit | 101 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 81 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF7SXHNPNJT698608 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 03.11.2026 | ||||||
Varustus
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Sakari Sahlberg tel. 0406701244
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 10/25, 97tkm
- Kaks komplekti rehve
- ESP sõidustabiilsuse süsteem
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Mootoriploki soojendi
- Isofix kinnitused tagaistme külgkohtadel
- Kahes osas kokkuklapitav tagaistme seljatugi
- Juhi istme kõrguse reguleerimine
- Sõiduarvuti
- Elektriliselt reguleeritavad esiaknad
- Eesmise reisija turvapadja väljalülitamise võimalus
- Juhi ja eesmise reisija esiturvapadjad ja külgturvapadjad ning ees ja taga kardinaturvapadjad
- ABS lukustumatud pidurid
- Mäkketõusu abisüsteem
- Rooli sügavuse ja kõrguse reguleerimine
- Ökonoomse sõidu abistaja
- Esiistmete turvavööde pingutid ja jõupiirajad
- Sõiduraja hoiatus, hoiatab juhti tahtmatust sõiduraja ületamisest
- Kiiruspiirangu liiklusmärkide tuvastaja
- Puhkeaja alarm, soovitab teha pausi pärast kahe tunni sõitu
- 12V pistik ees
- Raadio LCD ekraaniga, 4 kõlarit, Bluetooth ja USB pistik
- Läikiv must armatuurlaua kaunistusliist
- Siseviimistlus: Kangaspolster Mica
- Värv: Rouge Rubi met. (punane)
- Soomekeelne puutetundlik ekraan
- 3D tagatuled
- LED-päevasõidutuled ees
- Katus keretoonis
- Läikivmustad välispeeglite korpused või katuse toonis, kui auto on kahevärviline
- Keretoonis uksekäepidemed
- Keretoonis kaitserauad
- Mustad rattakoobaste laiendid ja küljelaiendid
- Safety Pack sisaldab: Tagumised parkimisandurid, aktiivne hädapidurdusfunktsioon, mis on aktiivne kuni 85 km/h, automaatselt tumenev sisepeegel, juhi tähelepanu jälgimine, automaatsed kaugtuled ja kokkupõrkehoiatus, puutetundlik ekraan, 2 lisakõlarit, App
- Istmesoojendused ees
- Pöörlemiskiirusel põhinev rehvirõhu andur
- Elektriliselt reguleeritavad ja kuumutatavad välispeeglid
- Kaugjuhitav kesklukustus, üks kaugjuhtimisvõti
- Mehaaniline lapselukk tagaukstel
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1199 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| Keskmine: | 7.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 149 g/km |
| Tippkiirus: | 191 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 3996 mm |
| Laius: | 1749 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1165 kg |
| Täismass: | 1640 kg |
| Haagis piduritega: | 450 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 222 €
Registreerimistasu: 807 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.